Actueel weer Ameland
Laatste update: 2026-05-17 om 07:14 uur
| Temperatuur | 8.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.0 km/u uit Z |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1008.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 18.7 km/u om 05:25 u |
| Minimum temp. | 6.5 °C om 01:43 u |
| Maximum temp. | 8.4 °C om 07:10 u |
| Windchill | 7.9 °C |
| Hitte index | 8.4 °C |
| Dauwpunt | 7.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:33 u |
| Zon onder | 21:33 u |